KIIV

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » KIIV » ФОРУМ МНОГО РАЗНЫХ ТЕМ » Авто-мото-вело » Велосипеды для детей 


Велосипеды для детей 

Сообщений 1 страница 6 из 6

1

Покупали в магазине велики. Там большой выбор и доставка и цена нормальная.

0

2

Підкажіть, а де у Києві придбати підлітковий велосипед можна?

0

3

Придбати підлітковий велосипед насправді у Києві не проблема. Вам просто треба до магазину "Veliki.ua" завітати. Асортимент тут великий. І на будь-які уподобання є моделі. За ціною усе доступне. І до якості питань немає.

0

4

Я ось думаю для дитини придбати бу велосипед, де це зробити?

0

5

Як мати двох дітей, я постійно знаходжусь у пошуках різних дитячих товарів. Дошка оголошень AXL стала для мене справжнім відкриттям. Тут можна знайти майже все, від дитячих колясок до іграшок.  Раджу і вам тут дивитися дитячі товари https://axl.com.ua/ditachij-svit/ Я вже кілька разів купувала тут різні речі, і кожного разу все проходило гладко. Велика перевага – це можливість спілкуватися безпосередньо з продавцем та домовлятися про знижки.

0

6

Могу вам от себя лично порекомендовать магазин ВелоДрайв , там в принципе самая приемлемая цена на велосипед Pride. И подобрать велосипед несложно именно там, консультанты вам точно помогут. Вариантов очень много, есть велосипеды и для взрослых, и для детей . Мне понравился этот вариант , купить все просто и легко можно подобрать себе велосипед для всех видов езды. Я себе купила городской велосипед , и теперь проблем с ездой на работу нет. Это действительно удобно.

0


Вы здесь » KIIV » ФОРУМ МНОГО РАЗНЫХ ТЕМ » Авто-мото-вело » Велосипеды для детей